Menüü
Disain

Disain

Hinnatud: 0% Positiivne
liige alates Aug 31, 2014 Saada sõnum kasutajale

Tere lgp. huvilised! Tegelen peamiselt graafilise disaini, visuaalse kommunikatsiooni ja video presentatsioonidega. Kogemust on üle 2 aasta rahvusvahelisel tasandil. On huvi? Kirjuta ja räägime lähemalt!

pakkumised Disain

Ma teen e-maili kampaaniaid koos kujunduse ja saatmisega! Hind €25

  • positive0% Positiivne

E-kampaaniad, e-reklaamid ja e-uudiskirjad on ühed produktiivsemad turunduskanalid. Pakun teile e-turunduse võimalust järgnevaga: - kujundus - kampaaniate saatmine - tulemuste mõõtmine NB! Kontaktide e-mailid teie poolt. Pikemate projektide puhul allahindlus!

Ma pakun graafilise disaini teenust! Hind €25

  • positive0% Positiivne

Kogemustega graafilise disaini looja ja kujundaja. Pakun järgnevaid professionaalseid teenuseid: Logod, sotsiaalmeedia visuaalne kommunikatsioon (pildid) sotsiaalmeedia coverpildid, müügi ja presentatsioon videod, online reklaam ja bännerid, graafilise disaini eriprojektid, kutsed ja flaierid. Hind: 25eur/tund . Kuna projektid on alati erinevad, siis palun selleks esmalt konsulteerida. NB! Vajalik tekt teie poolt

2D-3D videopresentatsioonid ja müügivideod kodulehtedele või sotsiaalmeediasse, paremaks visuaalseks kommunikatsiooniks klientidega. Hind algab 250eur/video. Mahukamatel projektide hind: 50eur/tunnis. Kindlasti peab enne projekti alustamist konsulteerima.