Menüü
SimpleSEO

SimpleSEO

Hinnatud: 100% Positiivne
liige alates Oct 5, 2012 Saada sõnum kasutajale

SEO - Search Engine Optimization'i ekspert. Tegelenud 5 aastat. Kogemused tööriistadega nagu Xrumer ja SeNukeX. Rikun SEO firmade turgu oma odavate pakkumistega ainult sellepärast, et ma saan seda endale lubada.

pakkumised SimpleSEO


Otsid viisi, kuidas domineerida Google'it? Proovi meie fantastilist teenust. Me lisame su URL'i 600+ sotsiaalsete järjehoidjate saitidele, mis tõstab su Google'i kohta jõuliselt. ★ Täielik report ★ Social bookmark'id on tulevikulaine ja see näitab, mis on veebis populaarne. Seetõttu ongi see oluline, et Google'it domineerida.

Ma ehitan väljapaistva backlinkide püramiidi, mis koosneb 300 saidist pagerank 4+, lisaks on 10 kuni 20 edu/gov suvalist esimeses kihis ja siis 4700 profiili 300 teisel saidil teises kihis. Kõik erinevatelt domeenidelt. Ei aksepteeri täiskasvanute või hasartmängu lehti.

Inimesed usaldavad rohkem fännilehti/poode/lehti, kus on palju fänne. Sellepärast on oluline, et sul oleks keskmisest rohkem fänne. Ma toon sulle 500 kvaliteetse profiiliga fänni. Palun ärge tellige rohkem kui 2 korda, sest siis pean teile raha tagastama. Olgu veel öeldud, et suure tõenäosusega jõuavad fännid teie lehele kiiremini kui 4 päevaga.

Ma annan su YouTube'i videole 10 000 vaatamist/view'i Hind €15

  • positive100% Positiivne

YouTube on suurepärane veebiliikluse allikas ja selleks, et YouTube'is kõrgemal kohal otsingu positsioneerida on oluline omada rohkem vaateid kui teistel videodel või vähemalt kiiresti tõusta. Seda ma teile pakungi, 10 000 garanteeritud vaatamist seda kõigest 1-7 päevaga. Minu plussiks on väga kiire vaadete kohaletoimetamine.

Google'i positsioon on tänapäeval ülioluline, kui tahad internetis oma äri/firmat reklaamida. Google'i positsioon tuleneb mitmetest teguritest, aga üks suurimatest on kindlasti sinna suunavad lingid, ehk backlink'id. Enne tellimist saada mulle oma kodulehe URL ülevaatamiseks. Positsioonide tõus garanteeritud. Maximum kuni 3 märksõnal.