Menüü

Ma aitan koostada projekti plaani 25 € eest

: Haridus ja teadus


 • true
  loovkujundaja
  Hinnatud 100%

 • 10päeva
  Hinnanguline kättetoimetamine
 • 100%
  Pakkumise hinnang
 • 0tellimust
  Järjekorras
Selle pakkumise lisaja logis viimati sisse 15.11.2022
Kui Sul on idee ja soovid selle teostamiseks teha projekti, kuid vajad selle juures abi, siis oled õiges kohas. Aitan Sul koostada heal tasemel projekti plaani, mis sisaldab projekti eesmärke, tegevus- ja ajakava ning eelarvet.
Soovi korral koostan projekti loogilise raam-maatriksi (LRM) ja Gantt graafiku ning aitan projekti teostatavuse hindamisel (SWOT-analüüs, riskianalüüs).
Aitan koostada uue projekti plaani või ümber teha juba olemasoleva.

Saan Sind aidata juhul, kui Sul on idee ja mingi ettekujutus selle idee teostamiseks vajalikest tegevustest ja ressurssidest (raha, vahendid, ruumid, inimesed jne), kuluvast ajast ja projekti meeskonnast. Kui soovid projekti plaani esitada rahastuse taotlemiseks, siis on Sul olemas ka rahastaja nõuded taotlusele ja projektitaotluse vorm.

Sinu idee kaitse on 100% garanteeritud.
Kui töö on tehtud, kustutan sellega seonduva info oma arvutist.
Austan Sinu privaatsust, konfidentsiaalsus on 100% garanteeritud.
Võtan töösse ainult ühe töö korraga ja teen selle valmis nii kiiresti kui võimalik.
Olen loomult perfektsionist, mis tagab alati töö kõrge kvaliteedi.

Tööde hinnad algavad 25 eurost (see on 1 ühik). Töö täpse mahu saan öelda pärast seda, kui tean, kui mahuka ja keeruka projektiga on tegu. Juhul kui töö maht ületab 1 ühikut, tuleb tellida mitu ühikut. 25 euro eest aitan teha lihtsa ja väiksemahulise projekti plaani koos Gantt graafikuga (nt koolitöö, mille maht koos tiitellehe ja lisadega ei ületa 5 lk).

Kui soovid, et aitan, saada kavandatava projekti üldinfo mulle enne tellimuse esitamist lingi „Kontakteeru pakkujaga“ kaudu. Kui Sul on küsimusi või vajad lisateavet, võta julgesti ühendust – kindlasti leiame lahenduse.

NB! Projekt on ühekordne tegevuste kogum, mida iseloomustab konkreetne ajaperiood, täpselt planeeritud ressursid ja kindel organisatsioon ning mida viiakse ellu ainulaadse eesmärgi saavutamiseks.
Jaga seda pakkumist: