Menüü
EvaMarsh

EvaMarsh

Hinnatud: 100% Positiivne
liige alates Aug 1, 2021 Saada sõnum kasutajale

Olen õpilane, kellele meeldib lugeda ning kirjutada ja teeksin seda meeleldi teiste jaoks, kellele on see pigem ebameeldiv tegevus. Ei tee ülikooli tasemel töid!

pakkumised EvaMarsh

Ma kirjutan referaate (rohkem kui 4lk, kuni 10lk) Hind €10

  • positive100% Positiivne

Ma kirjutan ükskõik mis teemal referaadi eesti keeles. Ei tee ülikooli tasemel töid! Enne tähtaega peab olema vähemalt 10 päeva aega! Maksimaalselt kirjutan kuni 10lk pikkusega referaadi. Lühemate referaatide puhul on mul eraldi pakkumine.

Ma kirjutan referaate (kuni 4lk) Hind €5

  • positive0% Positiivne

Ma kirjutan ükskõik mis teemal referaadi eesti keeles. Ei tee ülikooli tasemel töid! Enne tähtaega peab olema vähemalt 5 päeva aega! Maksimaalselt kirjutan kuni 4lk pikkusega referaadi.

Ma loen raamatuid ja teen nendest kokkuvõtted Hind €5

  • positive0% Positiivne

Loen läbi ükskõik millise raamatu eesti või inglise keeles, kui see on kättesaadav raamatukogust või internetist tasuta. Teen sellest vajaliku pikkusega kokkuvõtte või muu kirjelduse raamatust (tegelaste kirjeldus, powerpoint jne). Enne tähtaega peab olema vähemalt 7 päeva aega! Kindlasti võtke enne tellimist minuga ühendust, et teha kindlaks, kas saan selle raamatu tasuta kätte! NB! Ma ei tee ülikooli tasemel töid!