Menüü
SciLanguage

SciLanguage

Hinnatud: 100% Positiivne
liige alates Aug 3, 2013 Saada sõnum kasutajale

pakkumised SciLanguage

Ma teen teadusartikli abstraktist viitamiskõlbuliku kokkuvõtte Hind €5

  • positive0% Positiivne

Olen teaduskirjanduse tõlkimise ja ülikoolis õpetamise kogemusega molekulaarse biokeemia magister, enim harjunud töötama inglise keelse bio-, spordi- ja meditsiinikirjandusega ning laboratoorsete uuringutega. - 5 euro eest kirjeldan selgelt ja eesti keeles ühe teadusartikli abstrakti sisu. Säästupakkumine!

Ma otsin lõputöö jaoks allikaid Hind €15

  • positive0% Positiivne

Olen teaduskirjanduse tõlkimise ja ülikoolis õpetamise kogemusega molekulaarse biokeemia magister. Enim olen harjunud töötama inglise keelse bio-, spordi- ja meditsiinikirjandusega ning laboratoorsete uuringutega. Võin lõputöö jaoks otsida teadusartikleid, mida tavakasutaja ei leiaks. - Kui allikaid leidub >10, tuleb teenust tellida kaks ühikut.

Ma tõlgin teaduskirjandust eesti-inglise-eesti suunal Hind €5

  • positive100% Positiivne

Olen molekulaarse biokeemia magister ning võin tõlkida teaduskirjandust (õpikutest teadusartikliteni) nii eesti-inglise kui inglise-eesti suunal. Olen harjunud inglise keelse kirjandusega töötama ja võin võtta erinevas mahus töid. Hind on orienteeruvalt 5 eur / lk (1800 tähemärki). Sõltuvalt teksti raskusastmest võib 5 eurone "pakutava teenuse ühik" olla 1500-2000 tähemärki. Täpse hinnapakkumise teen, kui tekst saata kas sõnumina või e-mailile BiomedicalBlade@gmail.com.