Menüü
Wordmagic

Wordmagic

Hinnatud: 0% Positiivne
liige alates Aug 20, 2018 Saada sõnum kasutajale

pakkumised Wordmagic

Ma loon reklaamtekste ja veebilehe sisu Hind €40

  • positive0% Positiivne

Loon erinevaid tekste vastavalt teie vajadustele nii eesti kui ka inglise keeles. Pakkumises näidatud hinnas sisaldub 1000 sõna.

Ma kirjutan ingliskeelseid tekste Hind €5

  • positive0% Positiivne

Kirjutan ingliskeelseid tekste/artikleid veebisaitidele ja ka muuks otstarbeks. Pakkumise juures olev hind sisaldab 100 sõna jagu teksti.

Ma teen ingliskeelse voiceoveri Hind €50

  • positive0% Positiivne

I provide British and American English voiceover services. My team includes both, male and female speakers, you can choose, which accent and which gender you prefer. 50 EUR is the price for a one thousand word voiceover. Video voiceover (teksti pealelugemine) inglise keeles. Meie tiimis on nii inglise kui ka Ameerika aktsendiga pealelugejad. Pakkumise hind sisaldab tuhande sõna pikkuse teksti lugemist.

Ma aitan kokku panna unelmate reisi Hind €45

  • positive0% Positiivne

Aitan Sul kokku panna soodsa ja ägeda reisi, mis vastab just Sinu ootustele, soovidele ja eelarvele. Ükskõik, kas soovid reisida lähedale või kaugele, üksi või mitmekesi. Kui tellid selle teenuse, saad superhinnaga endale sobivaimad lennupiletid ja hotellibroneeringud. Väike vihje - kui plaanid küll puhkust, aga mõtled, et "ah, aega veel on", siis arvesta sellega, et mida varem oma broneeringu teed, seda soodsamaid hindu lennufirmad ja hotellid pakuvad. NB! PAKKUMISE HINNAS SISALDUB VAID TEENUSTASU ÜHE INIMESE REISIPILETITE JA BRONEERINGUTE KOHTA JA EI SISALDU ÜHEGI PILETI EGA BRONEERINGU MAKSUMUST.