Menüü
eli4

eli4

Hinnatud: 0% Positiivne
liige alates Aug 14, 2012 Saada sõnum kasutajale

pakkumised eli4

Ma viin läbi sallivusteemalist koolitust noortegruppidele Hind €15

  • positive0% Positiivne

Läbi tegevuste ja mängude suurendatakse noores empaatia- ja sallivustunnet. Käsitletakse koolivägivalla teemasid ja seda, kuidas noor peaks ise käituma, et olukordi parandada. Koolituse käigus püütakse noori panna mõtlema erinevate inimeste ja nende võimaluste peale, avardades maailmapilti, arendades mõtlemist ja tolerantsust. Koolitus põhineb “õpime-läbi-tegevuse” meetodil.

Rohkem infot YouTube s

Ma viin läbi meeskonnatööteemalisi koolitusi noortegruppidele Hind €5

  • positive0% Positiivne

Koolituse käigus õpivad noored meeskonnatöö oskusi, saavad praktiliselt läbi teha erinevaid harjutusi ja mänge, mille käigus õpitakse üksteist paremini tundma ja usaldama. Muututakse üksteisega avatumaks, süveneb meie-tunne. Arendatakse meeskonnas töötavate inimeste koostöövalmidust ja koostööoskusi. Koolitus põhineb “õpime-läbi-tegevuse” meetodil.

Rohkem infot YouTube s

Ma sisustan teie sündmuse lõbusate mängudega Hind €15

  • positive0% Positiivne

Viin läbi mänge, võistlusi, tantse teie LASTE, NOORTE, TÄISKASVANUTE, FIRMADE, ORGANISATSIOONIDE * sünnipäevadel * jõulupidudel * kokkutulekutel * tutvumisõhtutel * ja kõikidele teistele koosviibimistel

Rohkem infot YouTube s

Ma kujundan kuulutusi, kutseid, flaiereid Hind €5

  • positive0% Positiivne

Kujundan kuulutusi, kutseid, õnnitluskaarte, flaiereid jms. wordis (ehk plakatid väljaprintimiseks ja ülespanemiseks), lisaks jpg formaadis, mis sobivad interntikeskkonda ja olen kasutama hakanud ka vaikselt publisheri.

Ma teen erinevaid ehteid. Hinnad alates 1eurost Hind €5

  • positive0% Positiivne

Valmistan kõrvarõngaid, käevõrusid, kellasid, kaelakeesid, mobiiliripatseid. Olen teinud soovi korral ka vanu ehteid ringi. Lähemalt saab vaadata tehtud ehteid siit https://www.facebook.com/EliEhted