Menüü

Ma ennustan ja nõustan Tarot kaartide abil 10 € eest

: Nõuanded


 • true
  tarotkaardid
  Hinnangud puuduvad

 • 3päeva
  Hinnanguline kättetoimetamine
 • N/A
  Hinnangud puuduvad
 • 2tellimust
  Järjekorras
Selle pakkumise lisaja logis viimati sisse 04.08.2014
Tarot on iidne 78st kaardist koosnev ennustamissüsteem, mis sisaldab lõputuid tähendus- ja kombinatsioonivarjundeid. Tarot kõnetab selle lugejat isiklikult, andes edasi peeneid nüansse ning alati tõde, mitmetahuliselt - ilustamata seda, mida võiks ning varjamata imepärased võimalusi.

Tarot saab kasutada:
*tuleviku ennustamiseks
*äriküsimustes
*armuasjades
*inimsuhetes
*elulistesse dilemmadesse/probleemidesse selguse loomiseks ja nõuanneteks
*varjatu päevavalgele toomiseks
*soovitud tulemusteni jõudmiseks, eesmärkide toetamiseks
*iseenda arenguks(nt. kuidas vabaneda mingist hirmust või käitumismustrist vms.)
jne.
NB! Tarot'le ei saa esitada "jah" või "ei" vastuseid eeldavaid küsimusi. Kui selget küsimust esitada ei oska, võid mulle lihtsalt nö teemakirjelduse ning põhiprobleemi esitada ja formuleerin ise vajalikud küsimused. Kui siiski saadad mulle "jah" ja "ei" vastuseid vajavad küsimused, koostan ise nende põhjal midagi sobilikku, kuid parem oleks korralik küsimus või teema- ja probleemiesitus, kuna vastasel juhul võib tekkida möödarääkimisi.

PEA MEELES! Alati otsusta ise ilma välise abita, kui vähegi võimalilk! Siiski on elus olukordi, kus vajame vihjeid, märke või nõuandeid kas siis välistes küsimustes või iseendas peituvate teadmiste äratundmiseni jõudmiseks.

Ühe ennustuse hind on 10 eurot ja sinna sisse mahub üks teema. Näiteks armuasjades ühe inimese kohta, äriküsimustes ühe probleemi kohta, tuleviku ennustamises ühe perioodi kohta.
Võite esitada ka mitu tellimust. Korraga võtan vastu maksimaalselt kolm tellimust ehk siis kolm erinevat teemat kolme päeva peale.
Ennustamiseks kasutan Unicorn Tarot kaarte.

Kui jääb midagi segaseks, palun kirjuta mulle, konsulteerin Sind ennem, kui teenust ostma asud ning teeme selgeks, kuidas saan Sind aidata.

Valgust ja Armastust!
Jaga seda pakkumist: