Menüü
alexotum

alexotum

Hinnatud: 100% Positiivne
kõrgeima reitingu saanud müüja kõrgeima reitingu saanud müüja
liige alates Feb 2, 2023
Saada sõnum kasutajale

Tere! Olen Aleksandra, sinu abiline! Aitan Sul lahendada erinevaid ülesandeid matemaatikas, bioloogias, keemias, füüsikas ja vene-eesti keeles. Õppisin 1 aasta Tartu Ülikooli loodus-ja täppisteaduste valdkonnas, praegu õpin arstiteadust Tartu Ülikoolis. Kirjuta julgesti mulle, räägime koos, kuidas võin sind aidata ja leppime kokku ka hinnaga.

pakkumised alexotum

Ma lahendan keemia ülesandeid Hind €5

  • positive100% Positiivne

Ma aitan lahendada keemia ülesandeid põhikooli ja gümnaasiumi programmist. Enne tellimuse vormistamist palun kirjuta mulle, leppime kokku, mis hind tuleb. Kui tellimus on suur, siis leppime ka kokku, missugused variantid sobivad. Õppisin Tartu Ülikooli loodus- ja täppisteaduste valdkonnas, praegu õpin arstiteadust Tartu Ülikoolis. Tööd teen 24h jooksul.

Ma lahendan bioloogia kodutööd Hind €5

  • positive0% Positiivne

Mina aitan sul teha bioloogid kodutööd (põhikool ja gümnaasium). Ise õppisin Tartu Ülikooli loodus- ja täppisteaduste valdkonnas, praegu õpin arstiteadust Tartu Ülikoolis. Hind kokkuleppel, aga tavaliselt 1 ülesanne = 5 eurot. Teen tööd 24h jooksul!

Ma lahendan füüsika ülesanded (põhikool ja gümnaasium) Hind €5

  • positive100% Positiivne

Ma aitan lahendada füüsika ülesanded põhikooli ja gümnaasiumi programmist. Enne tellimuse vormistamist palun kirjuta mulle, milline teema üldse on. Ise õppisin Tartu Ülikooli loodus- ja täppisteaduste valdkonnas, praegu õpin arstiteadust Tartu Ülikoolis. Tööd teen 24h jooksul.

Ma teen vene keele ja eesti keele kodutööd Hind €5

  • positive0% Positiivne

Ma teen vene keele ja eesti keele kodutööd. Vene keel on mu emakeel ja eesti keele tase on C1. Võtan nii põhikooli kui ka gümnaasiumi õppekava ülesandeid. 1 ülesanne = 5 eurot

Ma tõlgin eesti keelest vene keelde tekste Hind €15

  • positive100% Positiivne

Pakun tõlkija teenused. Tõlgin peamiselt eesti keelest vene keelde. 1 A4 leht=15 eurot

Lahendan erinevaid matemaatikaülesandeid (keemia ja bioloogiaga võin ka aidata). 1 ülesanne=5 eurot Õppisin Tartu Ülikooli loodus- ja täppisteaduste valdkonnas, praegu õpin arstiteadust Tartu Ülikoolis. Tööd teen 24h jooksul.