Menüü
blackapple

blackapple

Hinnatud: 0% Positiivne
liige alates Nov 15, 2018 Saada sõnum kasutajale

pakkumised blackapple

Ma kujundan professionaalse logo Hind €30

  • positive0% Positiivne

Kujundan logo shrifiga ja shriftita variandi, kasutan Corelit või Photoshopi. Kui on näidiseid või eeskujusid, siis saada palun, et saaksin su eelistustest teada - näiteks, kas soovid abstraktset lahendust, rõõmsat illustreerivat kujutist või lihtsalt midagi ilusat.

Ma sisestan paberilt tekste (2k)= Hind €5

  • positive0% Positiivne

Ma sisestan Sinu teksti paberilt arvutisse. 2lk=5 eurot. Sinul on tööga kiire ja mina teen töö kiiresti ja soodsalt Sinu eest ära. Kirjuta mulle ja räägime lähemalt läbi. :)

Ma aitan lahendada matemaatika ülesandeid Hind €5

  • positive0% Positiivne

Aitan lahendada põhikooli ja gümnaasiumi matemaatika ülesandeid. Kirjutan välja ka lahenduskäigu. Hind sõltub ülesande raskusest, kuskil 0,5-4 eurot ülesande eest. Ülesandeid võib olla ka mitu. Niiet kui vajad abi, anna mulle teada ja räägime täpsemalt läbi. :)

Ma aitan kirjatööde grammatikaga Hind €5

  • positive0% Positiivne

Ma aitan teid esseede, referaatide, kirjandite ning muude kirjatööde grammatikaga. Kontrollin, et tekstis ei oleks kirjavigu, kirjavahemärke vales kohas, stiilivigu ega ebaselgeid kohti. 2lk=5 Niiet kui vajate abi, võtke minuga ühendust ning räägime üle. :)

Ma aitan tõlkida inglise keelest eesti keelde Hind €5

  • positive0% Positiivne

Aitan teil inglise keelest eesti keelde tõlkida esseid, referaate, koolitöid ja muid kirjatükke. 500 sõna=5 eurot. See, kui kaua tööaega võtab, sõltub töömahust. Saame selle eelnevalt kokku leppida. Õpin Tallinna Ülikoolis ning oman Cambridge C1 keeletunnistust inglise keeles. Kirjutage mulle ja lepime täpsemalt kokku.

Ma joonistan või maalin pildi sinu saadetud foto järgi Hind €15

  • positive0% Positiivne

Vastavalt Sinu soovile joonistan või maalin saadetud foto järgi pildi. Samuti saad valida, millises formaadis pilti tahaksid, kas A3, A4 või väiksem. Valida saab ka, kas tahad akvarellide, akrüülide või pliiatsiga tehtud pilti. Olen hobikorras maalinud juba aastaid ja käinud ka 7-aastat kunstikoolis. Hind pole samuti kivisse raiutud. Niiet kui oled huvitatud, võta ühendust ning räägime läbi. :)

Ma teen Google'i/PowerPointi esitlusi Hind €5

  • positive0% Positiivne

Teen PowerPointi esitlusi. Teemad võivad olla erinevad ja maksimaalseks slaidide arvuks on 15. Enne tellimuse esitamist palun kirjutada mulle postkasti.

Ma tõlgin inglise-eesti või eesti-inglise Hind €5

  • positive0% Positiivne

Tõlgin inglise keelest eesti keelde ja eesti keelest inglise keelde. Töö on kiire ja korralik. Hinnaks on 5 eurot 1000 tähemärki, 10 eurot kuni 2000 tähemärki, 15 eurot kuni 3000 tähemärki ja 20 eurot kuni 4000 tähemärki.