Menüü
kristikas

kristikas

Hinnatud: 0% Positiivne
liige alates Mar 19, 2020 Saada sõnum kasutajale

pakkumised kristikas

Ma koostan reisiplaani Hind €5

  • positive0% Positiivne

Aitan koostada detailse reisiplaani. Otsin internetiavarustest sobivad lennu/rongi ja muud piletid ning soovitan erinevaid majutusvõimalusi ja kohti, mida tasuks külastada.

Teen sinu eest ära või aitan lahendada põhikooli ja gümnaasiumi keemia, geograafia, matemaatika või füüsika kontrolltöid. Ühe töö hind on 10 eurot. Palun kirjutage mulle enne tellimuse tegemist.

Ma lahendan füüsika-, matemaatika- ja keemiaülesandeid Hind €5

  • positive0% Positiivne

Lahendan gümnaasiumi ja põhikooli matemaatika-, füüsika- ja keemiaülesandeid. Võin anda sulle juhiseid kodu- või kontrolltöö ära lahendamiseks ning pärast sinu lahendusi kontrollida või lihtsalt sulle lahendused saata. Olenevalt töö mahukusest võime kokku leppida ka teistsuguse hinna. Kirjuta julgelt!

Ma lahendan matemaatikaülesandeid Hind €5

  • positive0% Positiivne

Lahendan põhikooli ja gümnaasiumi matemaatikaülesandeid. Võin anda sulle juhiseid kodu- või kontrolltöö ära lahendamiseks ning pärast sinu lahendusi kontrollida või lihtsalt sulle lahendused saata. Olenevalt töö mahukusest võime kokku leppida ka teistsuguse hinna. Kirjuta julgelt!

Ma lahendan keemiaülesandeid Hind €5

  • positive0% Positiivne

Lahendan gümnaasiumi ja põhikooli keemiaülesandeid. Võin aidata nii kodutööde kui kontrolltöödega. Olenevalt töö mahukusest võime kokku leppida ka teistsuguse hinna. Kirjuta julgelt!

Ma lahendan keemia-, matemaatika- ja füüsikaülesandeid Hind €5

  • positive0% Positiivne

Lahendab põhikooli ja gümnaasiumi keemia-, matemaatika- ja füüsikaülesandeid. 5 euro eest lahendan kuni 7 keerulisemat gümnaasiumi tasemel ülesannet või siis 12 põhikooliülesannet (lihtsamaid gümna ülesandeid võin samuti teha kuni 12).