Menüü

Ma kirjutan/ümberkirjutan heal tasemel sisu-, reklaam-, tarbe- ja muid tekste 15 € eest

: Kirjutamine


 • true
  S6naseadja
  Hinnatud 100%

 • 10päeva
  Hinnanguline kättetoimetamine
 • N/A
  Hinnangud puuduvad
 • 0tellimust
  Järjekorras
Selle pakkumise lisaja logis viimati sisse 04.05.2023
Kesine tekstimaterjal võib peletada tulevased lugejad, hea kirjutis aga jääb meelde. Mis asi üldse on hea tekst? Hea tekst on grammatiliselt korrektne ja stiilipuhas, hästi loetav tekst, millel libisevad silmad kergelt nagu lumemäel. Aga see pole veel kõige tähtsam. Kõige olulisem on hoopis see, et tekst, eriti veebikirjutis, oleks nagu põrandale tilkunud kummiliim, millelt on raske jalgu lahti rebida.

Niisiis, läheme asja juurde. Kirjutan heal tasemel sisutekste kodulehtedele, loon tarbe- ja reklaamridu ning vajadusel keeletoimetan. Selle pakkumise hinnaks on 15 eurot (font Times New Roman, suurus 13).

A4 lehtede arv, mis 15 euro sisse jääb, oleneb ülesande raskusastmest. Raskustaseme üle saame arutada postkastis, kui olen tellimuse üle vaadanud. Lihtsamate tööde puhul võib arvestada 15 euro sisse seitse A4 lehte. Raskemate tööde puhul võime jõuda hinnakokkuleppele ja seejärel kombineerida see tellimus mõne teise, odavamaga (näiteks 15 + 5- või 10-eurone tellimus).
Suurte mahtude puhul võime kehtestada ka tükihinna, millele rakendub soodustus. Näiteks 50 ja rohkema leheküljega lihtsa kuni keskmise töö eest tuleb hind 70 eurot. See hind enam lisanduvatest A4-lehtedest ei muutu, kui töö maht ei ületa 80 lehekülge.

Kui teie lihtsa või keskmise raskusastmega töö on vähem kui 7 lehekülge, pole midagi valesti. Odavama pakkumise leiate siit! https://vabakutselised.com/kirjutamine/1234/kirjutanumberkirjutan-heal-tasemel-sisu-reklaam-tarbe-ja-muid-tekste

Teretulnud on ka ümberkirjutamissoovid (näiteks: tigedast lahkeks, igavast põnevaks), need on mu isiklikud lemmikud. Ümberkirjutamine on odavam.

Kutsun julgelt postkasti tulema ja arutlema teksti üle, sest ainult nii saab sündida kahepoolselt rahuldav tulemus. Meie, kirjutajad, vajame detaile!
Julget fantaseerimist!
Jaga seda pakkumist: