Menüü
S6naseadja

S6naseadja

Hinnatud: 100% Positiivne
kõrgeima reitingu saanud müüja kõrgeima reitingu saanud müüja
liige alates Sep 29, 2019
Saada sõnum kasutajale

Ma ei saa kirjutada madalalaubalist ega kantseliitlikku juttu. Mu sõrmede vahelt ei tule igavat ega ülevoolavaimat juttu. Tasakaal on omal kohal. Võiks pidada klišeeks, aga nii on. On nõnda alkoholiga, on armastusega, on sõnadega. Palju, rõõmuga. Kuid maitsekalt. Radikaalsus ja ebaeestlaslikkus, ent delikaatne suhtumine. Eestlaslik letargia.. see vast ongi see. Kiri on funktsioon punktist A punkti B. Kõik muu tuleb elust enesest. Ja seesamune on üle kirjasõna.

pakkumised S6naseadja


Kesine tekstimaterjal võib peletada tulevased lugejad, hea kirjutis aga jääb meelde. Mis asi üldse on hea tekst? Hea tekst on grammatiliselt korrektne ja stiilipuhas, hästi loetav tekst, millel libisevad silmad kergelt nagu lumemäel. Aga see pole veel kõige olulisem. Kõige tähtsam on hoopis see, et tekst, eriti veebikirjutis, oleks otsekui põrandale tilkunud kummiliim, millelt on raske jalgu lahti rebida. Niisiis, läheme asja juurde. Kirjutan heal tasemel sisutekste kodulehtedele, loon tarbe- ja reklaamridu ning vajadusel keeletoimetan. Lehekülgi arvestan A4 kaupa ja fontiga Times New Roman (suurus 13). Selle pakkumise hinnaks on 5 eurot. Summa sisse jääb 1 teksti täis kirjutatud A4 lehekülg. Kui lõike on hõredamalt, võib hinna sisse mahtuda ka rohkem kui üks leht. Silmaga peale vaadates saab öelda, kui suure tekstimahuga on tegemist. Kindlasti jõuame kokkuleppele! Olenevalt töö iseloomust mõjutab ka keerukus hinda. Maksumust võib muuta näiteks see, kui palju eeltööd on vaja kirjutamiseks teha ja kui palju andmeid tarvis läbi töötada. Raskustaseme üle saame arutada postkastis, kui tellimus on läbi vaadatud. Ootan teie tellimusi ja soove! Teretulnud on ka materjal, mis vajab ümber kirjutamist (näiteks tigedast lahkeks kirjutamine või igavast põnevaks muutmine). Sellised tekstid on mu isiklikud lemmikud. Olemasoleva mõtte ümbersõnastamine on odavam, sest vajab vaid treenitud kätt ja loovust. Kutsun julgelt postkasti tulema ja arutlema teksti üle, sest ainult nii saab sündida kahepoolselt rahuldav tulemus. Meie, kirjutajad, vajame detaile! Julget fantaseerimist!

Kesine tekstimaterjal võib peletada tulevased lugejad, hea kirjutis aga jääb meelde. Mis asi üldse on hea tekst? Hea tekst on grammatiliselt korrektne ja stiilipuhas, hästi loetav tekst, millel libisevad silmad kergelt nagu lumemäel. Aga see pole veel kõige tähtsam. Kõige olulisem on hoopis see, et tekst, eriti veebikirjutis, oleks nagu põrandale tilkunud kummiliim, millelt on raske jalgu lahti rebida. Niisiis, läheme asja juurde. Kirjutan heal tasemel sisutekste kodulehtedele, loon tarbe- ja reklaamridu ning vajadusel keeletoimetan. Selle pakkumise hinnaks on 15 eurot (font Times New Roman, suurus 13). A4 lehtede arv, mis 15 euro sisse jääb, oleneb ülesande raskusastmest. Raskustaseme üle saame arutada postkastis, kui olen tellimuse üle vaadanud. Lihtsamate tööde puhul võib arvestada 15 euro sisse seitse A4 lehte. Raskemate tööde puhul võime jõuda hinnakokkuleppele ja seejärel kombineerida see tellimus mõne teise, odavamaga (näiteks 15 + 5- või 10-eurone tellimus). Suurte mahtude puhul võime kehtestada ka tükihinna, millele rakendub soodustus. Näiteks 50 ja rohkema leheküljega lihtsa kuni keskmise töö eest tuleb hind 70 eurot. See hind enam lisanduvatest A4-lehtedest ei muutu, kui töö maht ei ületa 80 lehekülge. Kui teie lihtsa või keskmise raskusastmega töö on vähem kui 7 lehekülge, pole midagi valesti. Odavama pakkumise leiate siit! https://vabakutselised.com/kirjutamine/1234/kirjutanumberkirjutan-heal-tasemel-sisu-reklaam-tarbe-ja-muid-tekste Teretulnud on ka ümberkirjutamissoovid (näiteks: tigedast lahkeks, igavast põnevaks), need on mu isiklikud lemmikud. Ümberkirjutamine on odavam. Kutsun julgelt postkasti tulema ja arutlema teksti üle, sest ainult nii saab sündida kahepoolselt rahuldav tulemus. Meie, kirjutajad, vajame detaile! Julget fantaseerimist!

Ma toimetan erineva mahuga tekste Hind €5

  • positive0% Positiivne

On suur hulk mahtu, mida ei viitsi redigeerida? Õigekiri on mu kireks. Suurte mahtude läbikaevamine ei valmista probleeme. Silmad liiguvad trükimustal hõlpsasti. Märkan nii grammatika-, sõnastus- kui – olgem ausad – stiilivigu üsna ruttu. Vajadusel õpin ise ja sukeldun peadpidi kirjandusse, et saata kirjaread duši alla ja siis anda veel see viimne lihv. Garanteeritud on grammatiline ja üldtunnustatud stiilipuhtust taotlev klantsimine. Sisulise kontrolli täius sõltub mulle läkitatud abimaterjalidest. Tekstid eesti keeles. Esmase info hulgas võiks olla ka kirjatüki teema.

Ma kirjutan kvaliteetseid, värvikaid ja paindlikke loometekste Hind €5

  • positive100% Positiivne

On vaja teksti, ent endal sulg ei liigu täna hästi? Sõnaseadjana lahendan su probleemi ning loon teksti vastavalt vajadusele. Grammatika ei lonka ja sōnavara pole teps mitte vaene, ent loominguline lähenemine on veres ja tint vōtab ilmet vastavalt tellija eelistustele.