Menüü
S6naseadja

S6naseadja

Hinnatud: 100% Positiivne
kõrgeima reitingu saanud müüja kõrgeima reitingu saanud müüja
liige alates Sep 29, 2019
Saada sõnum kasutajale

pakkumised S6naseadja

Ma kirjutan sisu-, reklaam- ja muid tekste Hind €10

  • positive100% Positiivne

Loon tarbe- ja muid kirjaridu erinevatel teemadel. Reklaam- ja sisutekstide, blogipostituste jmt tellimused oodatud. Täpset lehekülgede arvu ma tavaliselt ei fikseeri, sest hind varieerub raskustaseme järgi. Arvestada võib vähemalt 5 A4 suuruses lehega (Times New Roman, suurus 13). Enne tellimist on teretulnud kiri postkasti, kus saame täpsemalt arutada. Esmase info hulgas võiks olla kirjatüki teema.

Ma kirjutan sisu-, reklaam- ja muid tekste Hind €15

  • positive100% Positiivne

Loon tarbe- ja muid kirjaridu erinevatel teemadel. Reklaam- ja sisutekstide, blogipostituste jmt tellimused oodatud. Täpset lehekülgede arvu ma tavaliselt ei fikseeri, sest hind varieerub raskustaseme järgi. Arvestada võib vähemalt 7 A4 suuruses lehega (Times New Roman, suurus 13). Enne tellimist on teretulnud kiri postkasti, kus saame täpsemalt arutada. Esmase info hulgas võiks olla kirjatüki teema.

Ma toimetan erineva mahuga tekste Hind €5

  • positive0% Positiivne

On suur hulk mahtu, mida ei viitsi redigeerida? Õigekiri on mu kireks. Suurte mahtude läbikaevamine ei valmista probleeme. Silmad liiguvad trükimustal hõlpsasti. Märkan nii grammatika-, sõnastus- kui – olgem ausad – stiilivigu üsna ruttu. Vajadusel õpin ise ja sukeldun peadpidi kirjandusse, et saata kirjaread duši alla ja siis anda veel see viimne lihv. Garanteeritud on grammatiline ja üldtunnustatud stiilipuhtust taotlev klantsimine. Sisulise kontrolli täius sõltub mulle läkitatud abimaterjalidest. Tekstid eesti keeles. Esmase info hulgas võiks olla ka kirjatüki teema.

Ma kirjutan heal tasemel sisu-, reklaam- ja tarbetekste Hind €5

  • positive100% Positiivne

Kirjutan heal tasemel sisutekste kodulehtedele, loon tarbe- ja reklaamridu ning vajadusel keeletoimetan. A4 (font Times New Roman, suurus 13) standardhinnaks 5 eurot. Mahu väärtust arvestan tavaliselt subjektiivselt, ehk olenevalt ülesande iseloomust võib 5€ sisse mahtuda ka rohkem kui üks A4. Seda saame arutada postkastis, kui olen tellimuse üle vaadanud. Suuremate mahtude puhul võime kehtestada ka tükihinna, millele rakendub soodustus. Näiteks tükihinnaga 10, 15 või 25 eurot hind enam lisanduvatest A4-lehtedest ei muutu. Üks 25-eurone pakkumine on mul saadaval, vajadusel loon uusi lahendusi tellimuste tarbeks. Postkastis esmase info hulgas võiks olla ka kirjatüki teema.

Ma kirjutan suuremamahulisi sisu-, tarbe- ja reklaamtekste Hind €25

  • positive100% Positiivne

Loon suuremamahulisi tarbe- ja muid kirjaridu erinevatel teemadel. Kodulehe sisutekstide, blogipostituste ja reklaamtekstide tellimused oodatud. Kōik A4-d edasisest mahust olenemata 25€ sees. Olenevalt mahust võimalus vormistada ka odavam tükihind (väärtuses 10, 15, 20 eurot). Mu pakkumiste hulgast võib leida ka viieeurose tükihinna A4 formaadile (Times New Roman, suurus 13). Konkreetset A4 lehekülgede arvu ma tavaliselt ei fikseeri, sest hinna kõikumine odavamaks on subjektiivne. Tellimus võib muutuda soodsamaks ka ülesande iseloomu, mitte ainult mahu järgi. Kümme kuni kolmkümmend A4 lehekülge on suurem maht, ent võib raskusastmelt erineda. Seetõttu on tarvilik enne nõu pidada – teretulnud on kiri postkasti, kus saame täpsemalt arutada. Esmase info hulgas võiks olla ka kirjatüki teema.

Ma kirjutan kvaliteetseid, värvikaid ja paindlikke loometekste Hind €5

  • positive100% Positiivne

On vaja teksti, ent endal sulg ei liigu täna hästi? Sõnaseadjana lahendan su probleemi ning loon teksti vastavalt vajadusele. Grammatika ei lonka ja sōnavara pole teps mitte vaene, ent loominguline lähenemine on veres ja tint vōtab ilmet vastavalt tellija eelistustele.