Menüü

Ma kirjutan/ümberkirjutan heal tasemel sisu-, reklaam-, tarbe- ja muid tekste 5 € eest

: Kirjutamine


 • true
  S6naseadja
  Hinnatud 100%

 • 5päeva
  Hinnanguline kättetoimetamine
 • N/A
  Hinnangud puuduvad
 • 0tellimust
  Järjekorras
Selle pakkumise lisaja logis viimati sisse 04.05.2023
Kesine tekstimaterjal võib peletada tulevased lugejad, hea kirjutis aga jääb meelde. Mis asi üldse on hea tekst? Hea tekst on grammatiliselt korrektne ja stiilipuhas, hästi loetav tekst, millel libisevad silmad kergelt nagu lumemäel. Aga see pole veel kõige olulisem. Kõige tähtsam on hoopis see, et tekst, eriti veebikirjutis, oleks otsekui põrandale tilkunud kummiliim, millelt on raske jalgu lahti rebida.

Niisiis, läheme asja juurde. Kirjutan heal tasemel sisutekste kodulehtedele, loon tarbe- ja reklaamridu ning vajadusel keeletoimetan. Lehekülgi arvestan A4 kaupa ja fontiga Times New Roman (suurus 13).

Selle pakkumise hinnaks on 5 eurot. Summa sisse jääb 1 teksti täis kirjutatud A4 lehekülg. Kui lõike on hõredamalt, võib hinna sisse mahtuda ka rohkem kui üks leht. Silmaga peale vaadates saab öelda, kui suure tekstimahuga on tegemist. Kindlasti jõuame kokkuleppele!

Olenevalt töö iseloomust mõjutab ka keerukus hinda. Maksumust võib muuta näiteks see, kui palju eeltööd on vaja kirjutamiseks teha ja kui palju andmeid tarvis läbi töötada. Raskustaseme üle saame arutada postkastis, kui tellimus on läbi vaadatud. Ootan teie tellimusi ja soove!

Teretulnud on ka materjal, mis vajab ümber kirjutamist (näiteks tigedast lahkeks kirjutamine või igavast põnevaks muutmine). Sellised tekstid on mu isiklikud lemmikud. Olemasoleva mõtte ümbersõnastamine on odavam, sest vajab vaid treenitud kätt ja loovust.

Kutsun julgelt postkasti tulema ja arutlema teksti üle, sest ainult nii saab sündida kahepoolselt rahuldav tulemus. Meie, kirjutajad, vajame detaile!
Julget fantaseerimist!
Jaga seda pakkumist: