Menüü
Moonilill

Moonilill

Hinnatud: 100% Positiivne
kõrgeima reitingu saanud müüja kõrgeima reitingu saanud müüja
liige alates Aug 10, 2017
Saada sõnum kasutajale

pakkumised Moonilill

Ma kirjutan teksti paberilt arvutisse Hind €5

  • positive0% Positiivne

Kirjutan teksti paberilt arvutisse. Üldiselt 5€ A4, kuid hind kujuneb nähes tööd.

Ma Aitan treenida teie koera Hind €5

  • positive0% Positiivne

Aitan teil treenida teie koera. Saan aidata treenida kutsikat, anda nõu probleemsete käitumisega, õppida selgeks põhikäsklused ja trikke, aidata alistada agility treeninguga ja palju muud. Võimalusi treenimiseks on erinevaid: -Võib kokku saada -Võin saata juhendi -Võin saata videoid enda koertega Olen üles kasvanud koertega, tegelenud agility ja kuulekusega. Treeninud enda koeri ja ka teiste omi. Kirjutage julgelt! Olenevalt probleemist ja soovist kujuneb ka hind.

Ma lahendan inglise keele ülesandeid Hind €5

  • positive0% Positiivne

Lahendan inglise keele ülesandeid. Oman B2 sertifikaati ja gümnaasiumi riigieksam tehtud hindele "5". Hinne vastavalt ülesannete kogusele ja raskusastemele. Kirjutage julgelt!

Ma valmistan videomontaaž Hind €10

  • positive100% Positiivne

Valmistan teile, teie poolt saadetud piltidest/videotest ühtse video. Lisan taustale muusika, mida soovite. Ise olen teinud video oma koerte kasvamisest ja vahetusaastast. Olenevalt töö mahust võib hind olla madalam või kõrgem. Kirjutage julgelt! :)

Ma tõlgin eesti-inglise-eesti keeles Hind €5

  • positive0% Positiivne

Tõlgin eesti keelest inglise keelde ja teistpidi. Üks A4 5€ Võin tõlkida kui ka aidata teksti töötlemise ning kontrollimisega.

Ma lahendan matemaatika ülesandeid Hind €5

  • positive100% Positiivne

Aitan lahendada nii põhikooli kui ka gümnaasiumi matemaatika ülesandeid. Võin aidata tehes kogu ülesande ise, teiega koos lahendada või kontrollida teie tehtud tööd. Mahukamal tööl hind kokkuleppel. Kirjuta julgelt! :)