Menüü
onair

onair

Hinnatud: 100% Positiivne
kõrgeima reitingu saanud müüja kõrgeima reitingu saanud müüja
liige alates Jan 29, 2014
Saada sõnum kasutajale

Olen juba üle 5 aasta täiskohaga kirjutanud veebisisu nii Inglise kui Eesti keeles, tõlkinud, valmistanud kodulehti, tegelnud internetiturundusega ja muu internetiäriga. Valdan vabalt Eesti ja Inglise keelt ning olen kirjutanud tuhandeid artikleid. Võta ühendust, kui soovid näha mõnda näidist enne tellimist.

pakkumised onair

Ma saadan Sulle 100 postmarki Hind €5

  • positive0% Positiivne

Saadan 100 erinevat postmarki - enamik on kasutatud, kuid on ka puhtaid. Mu kogus on marke tervest maailmast, kõiksugu teemadega ning ajavahemikust ca 1930-2010. Margid postitan TASUTA, pane tellimuse koguseks 2 või enam, ning saadan tähitud kirjaga, ühekordse tellimuse puhul lihtkirjaga ostja vastutusel. Postitan 48 tunni jooksul Avalda ka soovi milliseid marke kõige rohkem tahaksid, üritan võimalusel neid ümbrikusse lisada.

Ma tõstan Sinu olemasoleva kodulehe üle Wordpressile Hind €30

  • positive0% Positiivne

Vahel on nii, et soovid tõsta oma ajast ja arust kodulehe ümber Wordpressi, et oleks nii välimust kui funktsionaalsust. Teen selle töö Sinu eest ära, valmistan uue kodulehe Wordpressi (kasutades infot olemasolevalt lehelt) ning aitan ümber tõsta. Küsimused enne tellimust teretulnud.

Valmistan Sulle kodulehe, koos sisuga (kuni 5 lehte), soovi korral galerii ja muude lisadega. Seon Facebooki ja Twitteri kontoga jne. Soovi korral kirjutan ise ka tekstid. Kaasa tasuta majutus (hosting) 1 aastaks ning .com domeen. Teised domeenid (.ee, .eu, jne) tuleb ise registreerida. Koduleht võib olla kas Eesti või Inglise keeles. Töö valmib 3 päevaga või veelgi kiiremini, eeldusel et mul on olemas kogu info kodulehe valmistamiseks. Tehtud tööd: http://globaldealexpress.com/ http://52fastformuladiet.com/ http://kihusalufarmid.com/

Ma tõlgin igasugust teksti Eesti keelest Inglise keelde kuni 500 sõna Hind €5

  • positive100% Positiivne

Olen tõlkinud mitmeid veebilehti, mobiilirakendusi, kirjavahetust, riigihankedokumente, kasutusjuhendeid jne. Töö kiire ja korralik. Saad valmis tõlke tagasi 24h jooksul või on see sulle TASUTA!

Olen tõlkinud mitmeid veebilehti, mobiilirakendusi, kirjavahetust, riigihankedokumente, kasutusjuhendeid jne. Töö kiire ja korralik. Saad valmis tõlke tagasi 24h jooksul või on see sulle TASUTA! (eeldusel, et tellid kuni 2 korda, pikemate tekstide puhul oleneb projekti valmimise aeg sellest, kui palju sõnu kokku telliti).

Ma kirjutan Eesti keelse artikli või veebisisu kuni 500 sõna Hind €5

  • positive0% Positiivne

Telli artiklid ja sisu oma veebilehele siin! Kõik artiklid on *unikaalsed ja kirjutatud just Sinule *huvitavad *teema on enne kirjutamist korralikult läbi uuritud *perfektses Eesti keeles *vastavad kõigile Su nõudmistele *valmis õigeaegselt. Kirjutan absoluutselt kõigil teemadel. Küsi näidist enne tellimist, kui tahad veenduda mu kirjutamisoskuses. Töö valmis 48 tunni jooksul või saad selle TASUTA

Telli artiklid oma Inglise keelsele veebilehele siin! Kõik artiklid on *unikaalsed ja kirjutatud just Sinule *huvitavad *teema on enne kirjutamist korralikult läbi uuritud *perfektses Inglise keeles *vastavad kõigile Su nõudmistele *valmis õigeaegselt Kirjutan absoluutselt kõigil teemadel. Küsi näidist enne tellimist, kui tahad veenduda mu kirjutamisoskuses. Töö valmis 48 tunni jooksul või saad selle TASUTA!